Ekonomika

Byli jste s firmou spokojeni? Dejte jí dobré hodnocení. Proč je to důležité?

Také si přejete, abyste příště narazili ihned na obchodního partnera, se kterým je radost spolupracovat? Tím, že spolupráci s firmou ohodnotíte, pomůžete ostatním. Z této pomoci poté profitují všichni.  

Dobré výsledky? Nenechte si je pro sebe 

Možná jste právě ukončili úspěšnou spolupráci s firmou, s vaším obchodním partnerem. Co byste řekli tomu udělat si chvilku času pro hodnocení firem? Dopřejte tak svému obchodnímu partnerovi možnost dalšího růstu. Několik pozitivních hodnocení a bude pro něj lehčí navázat spolupráci s dalšími subjekty. Zároveň tak pomůžete i sobě. Že nevíte jak? 

Pomůžete tak i sobě 

Až budete příště hledat další firmu pro spolupráci v novém odvětví, můžete se spolehnout právě na hodnocení firem, které prozradí mnohé o jejím fungování. Uvidíte, kdo si váží svých klientů i zaměstnanců. Naleznete tak obchodní partnery, kteří sdílejí stejné hodnoty jako vy, a spolupráce se stane mnohem přirozenější. Možná právě firma, se kterou navážete spolupráci, má mimořádný přesah do jiných oblastí, do kterých jste se přáli také nahlédnout. A pomocí hodnocení firem je jasně zříte.  

Podpora podnikání 

Také se vám zdá, že stojí za to podpořit firmy, které se snaží jednat férově a mají nastavenou firemní kulturu podobně, jak to cítíte vy? Vyplňte hodnocení a vyslovte jim svou podporu. Je přeci tak důležité, aby v naší zemi vzkvétaly firmy, které mají nejen dobré výrobky a služby, ale které mají také dobře nastavené jednání s klienty i svými zaměstnanci. Každý si tak může vybrat obchodního partnera, se kterým bude nejvíce souznít.  

Vyslovte i vy nahlas svůj názor a dopřejte svému obchodnímu partnerovi, aby jeho ekonomická činnost vzkvétala. Stejné hodnocení pak oceníte i vy. Vítejte v nové době, kdy se můžeme nahlas podporovat.