Půjčky

Jak financovat vůz?

Učarovala vám vůně benzínu? Patříte mezi milovníky rychlých kol? Odpověď je samozřejmě ano. Určitě už také pokukujete po nějakém tom plechovém miláčkovi, kterého byste měli nejenom jako dopravní prostředek, ale i jako vášeň. Jenže co dělat v případě, že vám stále chybí nějaké peníze na nákup vysněného vozu? Nemusíte o své touze jenom snít. Můžete si své přání také splnit. Pomůže vám k tomu půjčka.

Leasing versus půjčka

Jaká je nejvýhodnější půjčka na auto? Samozřejmě taková, která vám nabídne ty nejoptimálnější podmínky. Nezáleží přitom na tom, zda máte zálusk na nějaký ojetý vůz z autobazaru, nebo chcete dát přednost novému modelu. V obou případech můžete využít financování pomocí půjčky. Zatímco dříve byl ve financování automobilu na prvním místě leasing, dnes mu šlapou na paty půjčky. Hlavní výhodou půjčky je, že se majitelem automobilu stáváte ihned, jakmile zaplatíte požadovanou sumu. V případě leasingu jste ale pouze nájemcem, a to až do zaplacení poslední splátky. Na druhou stranu se nemusíte o spoustu věcí starat, protože je zařizuje leasingová společnost.

Nikomu nemusíte skládat účty

Můžete využít například nebankovní půjčky ihned na účet. Hodí se jako neúčelové půjčky, které můžete využít k financování čehokoli, tedy třeba i pořízení vozu. Výhodou je, že nemusíte nikomu dokládat, jak s penězi naložíte. Jakými charakteristickými rysy se tento druh půjček dále vyznačuje?

  • Dají se sjednat online pomocí webového formuláře z pohodlí domova či kanceláře.
  • Vyhnete se složitému a zdlouhavému papírování.
  • Peníze dostanete na účet velice rychle, často během několika minut.

 Pokryjte náklady na motoristický sport

Ovšem krátkodobé půjčky se hodí i k financování motoristického sportu, třeba tuningu aut nebo pořízení nářadí pro opravy. Obvykle se jedná o nižší finanční částky pohybující se v řádu tisíců nebo maximálně desetitisíců a splatnost je nejčastěji do 30 dnů, většinou ale s možností prodloužení za poplatek.