Práce

Jaké je ohodnocení práce v Extérii?

Přemýšlíte nad tím, že změníte svou stávající pracovní pozici? Nechodíte do práce s úsměvem, ale naopak se zuřivostí v duši? Nemyslete si, že zaměstnání je jenom za trest. I práce vás může naplňovat a bavit, stačí, když budete hledat. Například firma Extéria nyní nabízí volnou pozici asistentky na domlouvání schůzek a další pracovní místa. A věřte tomu nebo ne, firma Extéria je jednou z těch, do které budete chodit rádi. 

Jak již bylo zmíněno, práce nemusí být za trest. I do práce se můžete těšit, i do práce můžete chodit s úsměvem na rtech. Třeba vás zaujme právě některá z nabízených volných pracovních pozic ve firmě Extéria. 

O firmě Extéria

Jednou z otázek, které si pokládáte, je, co je firma Extéria vlastně zač. Mluvíme o předním poskytovateli poradenství v oblasti BOZP a PO, který působí nejen u nás, ale také v sousedním Slovensku. Společnost nabízí podnikatelům produkt, který ze zákona musí mít. Nabízí jím poradenství v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany, což žádný podnikatel nesmí podcenit. Jinak hrozí nejen újmy na zdraví pracovníků či majetku společnosti, ale také pokuty, které by byly uděleny při příchodu kontroly ze státní správy. 

Jinými slovy nabízí firma Extéria produkt, který tu byl, je a bude. Respektive nabízí služby, o které bude zájem i v budoucnosti a které budou v budoucnu také potřeba. 

Aktuálně nabízené pozice najdete na webových stránkách firmy

Zaujala vás společnost zaměřující se na bezpečnost práce a požární ochranu? Pokud ano, aktuálně nabízené volné pracovní pozice najdete na webových stránkách společnosti. Jednou z nabízených pozic je obchodní manažerka nebo také regionální manažer, dále se hledají technici a techničky BOZP a PO. Zašlete svůj životopis právě do této společnosti? Každá jednotlivá pozice ve firmě se ohodnocuje podle výsledků daného pracovníka.