Podnikání

Když franšízová pobočka, tak v inovativní společnosti

Pokud chcete rozjet své podnikání, ovšem nemáte chuť začínat od úplné nuly, je tu pro vás takzvaný franchising, což je podnikání na základě licenčních smluv. Můžete si tak na základě smlouvy otevřít pobočky notoricky známé značky, která už má své jméno na trhu, která už má své postavení a která má svou stálou klientelu. Start podnikání nemůže být jednodušší! Navíc vám přinášíme několik tipů na firmy, s nimiž se aktuálně spolupracovat vyplatí.

V nedávné době totiž proběhl ve Francii jeden z největších veletrhů franchisingu na světě. Jednalo se o největší franšízový veletrh v Evropě Franchise Expo, který se pořádal v Paříži. I letos se zde zaměřovali především na začínající či potencionální franšízanty, kteří mají chuť rozšířit nějakou značku na trhu.

Na veletrhu se představilo neuvěřitelných 500 firem, z nichž jsme vybrali několik nejinovativnějších, s nimiž se vyplatí spolupracovat, protože mají budoucnost.

Zpívejte ve svém podniku karaoke

Mezi nejinovativnějšími společnostmi najdeme i Blue Bird Karaoke, což je noční klub, který je oblíbený zejména v Maďarsku. Nabízí se zde tradičně mnohé alkoholické i nealkoholické drinky, ovšem co je netradiční, tak je to, že si zde můžete zazpívat karaoke. V nabídce je neuvěřitelných 54 tisíc skladeb, které se v nabídce nachází v mnoha světových jazycích. Samozřejmostí je mikrofon a audio systém, tak iPady či profesionální přístroj na karaoke.

Ekologie v podobě Vertige

Pokud jste milovníkem naší planety a chcete ji neustále zachraňovat, je pro vás to pravé společnost Vertige. Jedná se o značku, která nabízí patentovaný a inovativní přístup ke stavbě a úpravě střech, jež pomáhají na domech udržet teplo a energii. Jedná se tedy, jinými slovy, o firmu, která nabízí zelené ekologické střechy, které jsou v kompetenci s životním prostředím okolo nás.