Letecké spojení s Čínou aktuálně navázala Praha

Období dovolených je už nyní v plném proudu, pak se tedy není čemu divit, když se už nyní lidé snaží hledat aktuálně nejvýhodnější zájezdy, díky kterým by se relativně za malé peníze podívali někam do krásného zahraničí, kde by poznali opět něco nového – nové jídlo, novou kulturu, novou zemi. Nicméně takových zájezdů je mnoho, proto není tak snadné se rozhodnout. Většinou rozhoduje cena, to je asi na prvním místě, mnohdy však rozhoduje samotná krása destinace nebo dokonce i způsob dopravení se. Většinou lidé nechtějí cestovat autobusem, protože právě autobus je jedno z nejméně pohodlných zařízení, v jakých můžete jet. Mimo jiné se autobusem jede o něco déle a pro řadu lidí je toto zjištění naprosto nepřijatelné. Pakliže byste chtěli jet na dovolenou, tak zvolte leteckou variantu.

Pokud vás neláká úplně klasický mořská oblast, vydejte se například do Číny. Čína je sama o sobě krásná země s bohatou kulturou a ještě s bohatšími památkami, které byste rozhodně mohli navštívit. Pokud vás však do nynějška odlákalo vždy jen spojení, které nebylo zrovna přijatelné, konečně se vám dostane potěšení, protože Praha by měla mít mnohem více leteckých spojení právě s Čínou.

Další letecká linka na trase Praha – Čína

Leteckých spojení do této době nebylo mnoho, proto se rozhodlo připojit další významnou linku. Létat by se mělo z Činy ze Šanghaje. Nemine nás však přestup, a to konkrétně ve městě Si-an. Vůbec první takový let by se měl uskutečnit zhruba za rok, nebo když vše půjde hladce, tak už za půl roku. Tuto informaci sdělil ministr dopravy s předsedou čínského úřadu civilního letectví. Tato schůzka však nebyla bez účasti prezidenta, který je sám nyní aktuálně na návštěvě Číny. Létat by se mělo samozřejmě z Letiště Václava Havla a je to z toho důvodu, že je to pro aktuální spolupráci Česka s Čínou dobré, aby bylo navázáno další byť letecké spojení.