Půjčky

mBank – moderní a výhodné

Pokud si budete v blízké době zřizovat nový bankovní účet, určitě se obraťte na společnost mBank. Na trhu je už pěknou řadu let, na svůj vrchol se dostala až v posledních letech. Jedná se o jednu z nejlepších bank vůbec. Poplatky jsou zde minimální – neplatíte za to, za co nemáte (tak tomu není například u České spořitelny, kde platíte snad za všechno). Zřídit si můžete klasický bankovní účet, ale i spoustu jiných výhodných účtů.

Jestliže si založíte účet právě u této instituce, získáte přístup k internetovému bankovnictví, které si můžete bezproblémově stáhnout i do svého mobilního telefonu. Získáte tak stálý náhled na vaše finance. Společně s mKontem je možné zřídit si i účet eMax. Jedná se o verzi spořicího účtu. Výhodou je, že s penězi na tomto účtu smíte volně pracovat, tedy je jen na vás, kolik si budete spořit. Nemusíte se zavazovat smlouvami, které vám budou stanovovat přesnou částku, jež musíte co měsíc odvést. Záleží na vás, kolik si zde uložíte a jak s těmito penězi budete hospodařit. Pakliže se dostanete do situace, kdy budete muset nutně sehnat peníze, rychle a bez problémů sáhnete do těchto úspor. Jedním kliknutím a jedním potvrzením si převedete na mKonto tolik, kolik potřebujete.

Mezi další výhody patří i možné půjčky od této bankovní instituce. Její mPůjčky se řadí mezi ty nejlepší na našem trhu, hned po půjčkách od Air Bank, České spořitelny nebo Raiffeisenbank. Banka je ochotna půjčit až pět set tisíc korun s úrokovou sazbou deset procent. Při první půjčce ovšem váš úrok činí žádné procento. Zaplatíte pouze osm set navíc jako zřizovací poplatek.

Dalším plus je například i pojištění karty. Stojí třicet korun měsíčně. Vztahuje se například na situace, kdy vás přepadne mladík a uloupí vám kabelku. Jelikož si platíte toto pojištění, banka je vám následně po ztrátě ochotna proplatit deset tisíc jako malou náplast.