Podnikání

Milujete proseco? Zajděte si do Prosekárny! Tento byznys roste

Pokud vás práce nebaví, pokud vás nenaplňuje, pokud se v ní cítíte nesví a nejste zrovna nadšení, když denně musíte vstávat a hnát se rychle na autobus, tak s tím rychle skončete. Vždyť dneska existuje tolik možností, kterých byste se neměli bát! Zkuste začít třeba podnikat. Ve světě podnikání si jistě vyberete obor, který si zamilujete. Vždyť se dá podnikat s čímkoliv, třeba i s oblíbeným Prosecem!

Období plné vinobraní už sice skončilo, ale to neznamená, že bychom si nemohli dát trochu vína večer u televize nebo s kamarádkou na schůzce. Víno je přece prostředek, díky kterému se trochu uklidníme, díky kterému přijdeme na nové myšlenky, pokud máme hlavu plnou starostí. Někdy opravdu není nic lepšího, než se napít dobrého, třeba právě šumového vína.

Takové Proseco se řadí k těm nejoblíbenějším šumivým vínům vůbec. Oblíbenost stoupá dokonce do takových rozměrů, že se začalo s tímto vínem podnikat. Dneska jistě už důvěrně znáte podnik nazvaný Prosekárna, což je příjemný, vinohradský obývací pokoj, který se začíná rozrůstat po celé České republice.

Jak dlouho je už na trhu?

Prosekárna je místo, kam když lidi přijdou, tak už odtud nebudou chtít odejít. Je to krásné místo, kde je velice příjemně. Na trhu působí už čtyři roky. Za celým tímto krásným a unikátním projektem stojí Michal Štěpánek se Zuzanou Veselou.

Nejdříve bylo hlavní myšlenkou to, že to bude obyčejný velkoobchod. Jenže hlavní myšlenka se trochu změnila a najednou to je podnik, kam se lidé zvou na skleničku, nikoliv proto, aby zde provedli nějakou nákupní transakci.

Vína, která mají příběh

Najdete zde více jak 34 různých vinařství, které zde mají svá vína, která mají své příběhy. Pokud si nějaké víno vyberete, bude vám vtipně a rychle řečen příběh, který se k danému vínu váže, tudíž budete mít mnohem silnější zážitek, který si z tohoto místa odnesete. A jistě vám bude taky mnohem víc chutnat!