Půjčky

Nejoblíbenější nebankovní půjčky na finančním trhu

Dostali jste výpověď v práci nebo se jen vyskytlo tolik mimořádných nákladů, že se finanční rozpočet domácnosti řádně prohnul? Pravděpodobně potřebujete peníze nebo potřebujete pomoct v této tíživé finanční situaci. A s tím dokážeme poradit. Lidé se dnes obrací zejména na nebankovní instituce, jelikož se doslechli, že nebankovní půjčky jsou rychlé a snadno se vyřizují. Jenže takových nebankovních úvěrů je na finančním trhu nespočetně. Vybrali jsme proto jen ty nejoblíbenější nebankovní půjčky na finančním trhu, z nichž si můžete vybrat.  

Pokud jste si v minulosti vybírali půjčku, určitě vás překvapilo to množství finančních produktů na trhu. Vybrali jsme proto rovnou tři nebankovní produkty, které se řadí k nejoblíbenějším, aby vaše příští rozhodování nebylo nic těžkého a zdlouhavého, ale abyste si o pomocnou ruku zažádali zavčasu.  

Rychlé půjčky online na účet 

Mezi nejatraktivnější půjčky patří rychlé půjčky online na účet. Právě tyto nebankovní půjčky jsou specifické svou rychlostí – můžete je získat doslova během mrknutí oka. Stačí jen vyplnit online formulář, který následovně jedním kliknutím odešlete. Žádost bývá obvykle schválená do pár minut, peníze jsou pak na bankovním kontu také velmi rychle.  

Půjčky bez registru  

Čím dál oblíbenější nebankovní půjčky jsou půjčky bez registru. Obvykle je poskytují společnosti, které nenahlíží do registru, tudíž záznam neberou vůbec v potaz či neberou ho jako překážku. Pro společnosti poskytující půjčky bez registru je samozřejmě to, že do registru nenahlíží, jakési riziko. Proto čekejte, že to bude mít někde háček. Obvykle je háček v příliš vysokých úrocích.  

Půjčka bez dokládání příjmů 

Další velmi oblíbenou nebankovní půjčkou je půjčka bez dokládání příjmů, tudíž některé společnosti nevyžadují potvrzení o příjmech od zaměstnavatele klienta. Využívají jiné způsoby a metody, jak si ověří příjem.