Půjčky

Pět výhod nebankovních půjček

I když v současné době není o práci nouze, přesto se kdekdo může dostat do finanční tísně. V tom případě si buď musí vystačit se svou železnou zásobou, ale pokud žádnou nemá, je třeba si půjčit. Jestli patříte k lidem, kteří jsou bohužel nuceni si půjčit, poradíme vám, jestli je výhodnější nebankovní nebo bankovní půjčka.

V současné době jsou velkým hitem právě nebankovní půjčky, které jsou plné výhod. Pokud si potřebujete půjčit jenom několik desítek korun, abyste se udrželi „při životě“, nebankovní půjčky jsou to pravé pro vás. Bankovní mají u menších úvěrů enormně vysoké poplatky, díky kterým se půjčky nevyplatí.

Abyste se o nebankovních půjčkách přesvědčili, rozhodli jsme se vypsat pět výhod.

1) Nemusíte říkat, k jakým účelům půjčka je

Nebankovní instituce vesměs nezajímá, k jakým účelům půjčka je. Pokud si chcete půjčit, tak si půjčte. Stačí, když budete splňovat jiné podmínky, které jsou důležitější než účel potřebné půjčky.

2) Vše je vyřízeno do patnácti minut

Nebankovní půjčky jsou velice rychle vyřízeny. Na schválení úvěru nemusíte čekat týdny ani měsíce, stačí si počkat pár minut. A když si počkáte dalších pár minut, peníze přistanou rovnou na bankovní konto, které jste zadali do své žádosti o půjčku. Celkově tento proces vyřizování půjčky může trvat patnáct minut.

3) Vyřídíte si ji z pohodlí domova

Už dávno nemusíte stát fronty v bankách, které jsou mnohdy hodinové. Stačí, když si sednete ke svému počítači a zažádáte si o půjčku z pohodlí domova. Je to rychlejší a praktičtější.

4) Stanovíte si výši splátek

Jelikož budete žádat o půjčku, je jasné, že ji budete muset splatit. Výši splátek vám však nikdo nenakáže, můžete se sami rozhodnout, kolik budete ze svého bankovního konta co měsíc odvádět.

5) Nepotřebujete ručení

Tím pátým a posledním plusem je to, že nepotřebujete ručení ani žádného ručitele, který za vás strčí ruku do ohně. Jelikož si nemůžete půjčit miliony nebo stovky tisíc, nebankovní instituce vám plnohodnotně věří.