Podnikání

Podnik, který vznikl za účelem kvalitního spánku. Znáte ho?

Dnes se dá podnikat opravdu ve všem – stačí, když máte nápad, který okouzlí všechny. Pokud se rozhodnete podnikat, neotáčejte se na to, že už podobný podnik existuje, protože dneska nenajdete žádný podnik, který by neexistoval. To hlavní je, že jde všechno udělat jinak a lépe. Přesně za tímto účelem taky vznikl podnik, který chtěl docílit toho, aby se lidi dobře vyspali. Řekl si, že je už dost těch levných postelí, po kterých jenom bolí záda. A tak vznikl Johann Malle.

Dnes se kvalitně vyspat – to chce opravdu každý. Přece jenom žijeme v době, kdy spíme minimálně a i to minimum bychom měli mít kvalitní. Proto bychom si při koupi postele měli uvědomit, že o peníze nejde, ale o zdraví. Kvalitní spánek je základem každého pevného zdraví, proto si nekupujte levnou postel, ale radši se rozhodněte pro kvalitní, i když bude trochu dražší.

Pokud budete v Brně, pak byste měli navštívit brněnskou prodejnu firmy Johann Malle, kde najdete tu pravou americkou a velice kvalitní postel, kterou nenajdete v jiné české prodejně.

Nachystejte si víc jak 200 tisíc korun

Ovšem tyto postele nejsou pro každého. Pokud vyděláváte dostatek, pak si sem rozhodně zajděte, ale pokud jsou vaše příjmy průměrné, tak si zde nejspíše nevyberete. Ceny postelí začínají zhruba na dvou set tisících korun, což opravdu není pro každého.

Co je však pozitivní, tak si zde můžete koupit třeba jenom kvalitní matrace, které mnohdy postačí. Matrace se zde zastavují na sto tisících korunách – přes tuto hranici už nejdou.

Jste sportovec nebo kancelářská krysa?

Pokud si budete vybírat postel, nejdříve byste si měli uvědomit, jestli se řadíte do skupiny sportovců nebo jestli patříte k těm, kteří denně sedí v kancelářích a něco ťukají do laptopů a počítačů. Právě v této firmě se totiž zákazníci dělí na tyto dvě skupiny – na sportovce a na kancelářské myši (či krysy, jak se lidově říká).

Sportovci mají trochu jinak stavěné tělo – svaly potřebují zcela jinou konstrukci postele. Kancelářské myši naopak potřebují to největší pohodlí a dělá jim zle tvrdá matrace, která naopak sportovcům nedělá žádné potíže.