Práce

Řešte úklid ve firemním prostoru externě

Připadá vám, že je úklid vašich firemních prostor nad vaše síly a nechcete utrácet peníze za uklízečky? Situace se dá vyřešit velice jednoduše. S úklidem nemusíte mít žádné zbytečné starosti, pokud ho svěříte odborníkům. Ti už všechno zařídí na profesionální úrovni.

Zajistěte si služby externě

Pro mnohé firmy je úklid velkým problémem. Platit si vlastní uklízečky je zbytečně nákladné. Proto je nejvýhodnější najmout si na externí firmu, která všechno dokáže zajistit ve vlastní režii. V rámci full servisu uklidí nejenom komerční, ale i soukromé prostory. Je naprosto běžné, že administrativní budovy s kancelářemi, ale také výrobní nebo skladové prostory uklízejí nasmlouvané u firmy.

Trend proniká i do domácností

Do úklidové služby se zahrnuje široká paleta různých činností. Základ tvoří pravidelný denní úklid, který může být podle požadavků doplněný o generální a speciální úklid. V současnosti už ale trend externího úklidu proniká i do některých domácností, zejména v případech, pokud se jedná o velké rodinné domy nebo rozsáhlé byty.

Spousta lidí je pracovně velmi vytížených a nemá čas na každodenní smejčení. Proto je výhodné, když může úklid své domácnosti bez obav svěřit kvalifikovaným odborníkům. Zaměstnanci jsou prověřování a kontrolování, takže při vstupu do soukromých a firemních prostor nehrozí riziko krádeží z jejich strany.

O čistotu se postará strojový park

Pravidelné úklidové práce prováděné podle dohody denně navíc obsahují i hygienický a desinfekční servis. Zákazník proto může počítat s tím, že jeho prostory budou dokonale čisté jako ze škatulky. O všechno je postaráno, protože firma používá na úklid rozsáhlý vozový park obsahující různí lešticí, mycí, zametací, čisticí a kombinované stroje, ale i komunální stroje a profesionální vysavače. Ve finále vás to vyjde levněji, než kdybyste si zajišťovali úklid svépomocí a nakupovali drahou čisticí techniku.