Podnikání

Rusňákova DRFG, to jsou fondy, dluhopisy, ale i lékárny

Investiční skupina DRFG se zaměřuje na dluhopisy. Jedna z divizí skupiny DRFG spravuje nemovitostní fond, kde je uložen největší podíl aktiv. Na obojí jsou velmi dobré recenze. V předešlém roce byla zakoupena do fondu poliklinika ve Vyškově, což s sebou přináší možnost dalšího rozvoje v synergii s provozováním lékárny ve vlastní budově a kvalitní spolupráci s lékaři. Budovaná síť lékáren se odlišuje zejména poskytovanými konzultacemi a semináři, o které je velký zájem. V dnešní době je těžké se dostat v přeplněných čekárnách k lékaři a na druhé straně chybí osobní kontakt, protože mnoho věcí se vyřizuje online. Právě proto tuto možnost lidé oceňují.

DRFG Medical

Zakladatel společnosti David Rusňák vyhledává lukrativní příležitosti a obor farmacie stoupá vzhůru jako letadlo. Mnohé diskuze a recenze také vypovídají o tom, že vsadil na dobrou kartu. DRFG Medical buduje divizi s vlastní lékárenskou sítí. David Rusňák je pro své spolupracovníky ohromnou autoritou. Na tom, aby se tato síť lékáren stala trojkou na trhu, investiční skupina intenzivně pracuje. Kde lékárny Na zdraví dnes už najdete? Je to například Praha, Brno, Sokolov, Louny, Kamenice nad Lipou, Moravská Třebová, Městečko Trnávka, Uničov, Troubelice, Ostrava Poruba, Litoměřice či Kladno. Brzy má být lékáren až 25, což je dost ambiciózní plán. Je třeba vždy najít vhodnou lékárnu a dokázat ji odkoupit. Jde o dosti náročný proces a závisí na ochotě prodat.

Konzultační služby

V poslední době roste poptávka lidí po konzultačních službách, na což běžní lékárníci moc nereagují. Síť Na zdraví bude poskytovat konzultace především k redukci hmotnosti. V České republice trpí obezitou 20 % obyvatel a jsme na 6. místě na žebříčku nejotylejších národů v Evropě. K naplnění svého cíle se DRFG spojilo s MUDr. Martinem Matoulkem ze Všeobecné fakultní nemocnice. V lékárnách je vybudováno potřebné zázemí, ve kterém jsou ve spolupráci s nutričními poradkyněmi poskytovány konzultační služby. Pokud je k dispozici větší konzultační místnost, jsou pořádány semináře s místními lékaři. Hlavními tématy jsou poradenství na téma prevence, léčby chronické bolesti, poruch spánku či potíží s trávením. Konzultace jsou zcela nekomerční a nejsou během nich nejsou žádné produkty. Proto se lidé nemusí bát, že jim hned bude něco vnucováno, jak to dnes často bývá. Podle recenzí to také oceňují.