Půjčky

Tipy na vhodnou nebankovní půjčku

Bankovní a nebankovní půjčky doslova hýbou současným trhem. Staly se z nich poměrně zajímavé produkty pro financování čehokoliv. Od bydlení, přes nákup nového automobilu až po refinancování nevýhodných úvěrových závazků. Když zvolíte ten správný úvěr, stane se vám pomocnou rukou ve chvílích těžkých, ale také způsobem, jak si koupit něco, na co nechcete příliš dlouho šetřit.

Oblíbené nebankovní půjčky

Jestliže z jakéhokoliv důvodu dáváte přednost nebankovnímu sektoru, přinášíme vám několik tipů na zajímavé úvěrové produkty. Mezi ty krátkodobé se řadí například Malá Hyperpůjčka, Zaplo.cz půjčka nebo ViaSMS půjčka.

Není ovšem problém najít vhodnou nebankovní půjčku s vyšší cílovou částkou. Co taková Tesco půjčka, Home Credit půjčka nebo Cofidis? Ať už se rozhodnete pro libovolnou z nich, obvykle vás čekají benevolentnější podmínky při schvalovacím procesu a přidružené služby navíc, jakými jsou předčasné splacení, pojištění schopnosti splácet a jiné.

Co když ale nemáte zájem o nebankovní online půjčky? Pak jsou tu ty bankovní, o které můžete díky moderním technologiím žádat také prostřednictvím internetových žádostí.

Výhodná bankovní půjčka

Ve spleti bankovních úvěrů vám představíme jeden, který stojí opravdu za zvážení. Je to Air Bank půjčka s úrokovou sazbou od 3,9 % v maximální výši až 900 000 Kč. Produkt bez jakýchkoliv nesmyslných poplatků, jenž můžete při předložení všech potřebných dokumentů obdržet do hodiny. V případě Air Bank půjčky si můžete libovolně měnit velikost měsíční splátky a nic dokonce neplatíte ani za její poskytnutí a vedení. I takhle může vypadat novodobý model úvěrování.

Pokud potřebujete peníze na cokoliv, pak si buďte jisti, že si v současné nabídce bankovních a nebankovních poskytovatelů dokáže vybrat naprosto každý. K dispozici jsou totiž účelové i neúčelové úvěry s odlišnými podmínkami.