Podnikání

Uspějte u kontrol díky firmě Extéria. Je jedničkou na trhu

Neohlášených kontrol ze státní správy se bojí nejeden podnikatel. Vždyť žádný podnikatel si nikdy není jistý, jestli má všechno v pořádku, jestli podniká podle zákona. Mnohdy se na něco zapomene a v případě příchodu kontroly ze státní správy se na to přijde, což znamená udělení velice vysokých pokut. Velké pokuty hrozí zejména v případě, že nemáte vyřešenou BOZP nebo PO. Jedná se přece jen o zákonné povinnosti, které musí mít vyřešené každý podnikatel. Pokud to tak není, hrozí až sto tisícové pokuty, které mohou podnikatele rázem přivést do červených čísel. Je proto dobré být připraven a zvážit služby firmy, která se o BOZP a PO postará. Jen tak uspějeme na výbornou v případě příchodu kontroly.

V Česku se nachází až čtyřicet procent podnikatelů, kteří nemají ani zdání o tom, co je to BOZP nebo PO. Právě tito podnikatelé by měli využít služeb, které nabízí například firma Extéria. Ta je totiž může zastoupit v případě příchodu kontroly ze státní správy a podnikatel tak z toho vyjde bez finanční pokuty.

Firma Extéria samozřejmě není jedinou firmou na trhu, která poskytuje služby v oblasti BOZP a PO. Ovšem je jednou z mála firem, která se pyšní skutečně kvalitními recenzemi a referencemi.

Co je kladně hodnoceno?

Kladně hodnoceny jsou především nízké ceny služeb. Je však třeba uvést na pravou míru, že nízké ceny nemají žádný dopad na kvalitu poskytovaných služeb. Dále je třeba vypíchnout skvělou telefonickou podporu, která je vždy k dispozici a na kterou se dovoláte, a nesmíme zapomenout ani na pobočky rozmístěné po celé České i Slovenské republice, které je možné v případě potřeby navštívit.

O firmě Extéria

Firma Extéria se nepyšní jen kladnými referencemi a recenzemi na internetu, které jsou plné bohatých zkušeností a názorů, ale také se pyšní tím, jak dlouho působí na českém trhu. Letos je tomu už sedm let, co firma působí na našem trhu, na slovenský trh se dostala před dvěma lety. Za tu dobu se z původně drobné firmy stala největší korporace pro BOZP a PO u nás a v současné době se pyšní tisícovkami spokojených klientů.