Už víte, jak přepravovat náklad ke klientovi bezpečně?

Opět vás čeká výjezd za klientem? A je vaše nářadí a potřeby pro podnikání uloženo bezpečně? Nebo stále zažíváte situace, kdy se během jízdy předměty dostávají do míst, kde si je rozhodně nepřejete mít? Podívejte se na to, jak si zajistit bezpečnost i profi image.  

Všechno lítá, co má peří 

Možná to také znáte. Naložíte auto a vyjíždíte k zákazníkovi. Během jízdy ale musíte nečekaně zareagovat na situaci na komunikaci a jste nuceni prudce změnit směr vaší jízdy, nebo prudce sešlápnout brzdu. Výsledek? Váš precizně naložený náklad je všude. Vysypaný, někdy i vylitý. Je to k vzteku. Pokud si přejete tuto nebezpečnou situaci, kdy se předměty mohou dostat také do prostoru pro osoby a ohrozit posádku vozidla, již nikdy nezažívat, pořiďte si vestavby do auta.  

Některé firmy si dokonce nechávají pro delší cesty instalovat homologované a vyjímatelné vestavby do auta na spaní.  

Vše mám po ruce 

Když se rozhodnete pro vestavby do auta, můžete své vozidlo dále využívat i pro rodinné výlety, nebo pro vyjížďky s přáteli. Vestavby vám budou skvěle sloužit během pracovního dne, poté je snadno vyjmete. Tímto způsobem nemusíte zajišťovat koupi nového vozidla pouze pro firemní účely. S vestavbami budete přepravovat svůj náklad kamkoliv, vždy bezpečně. Nic se ani nehne. Vaše nářadí a další předměty tak budete mít stále po ruce. Konec hledání.  

Pro všechny typy vozidel 

Homologované vestavby do auta jsou vhodné pro všechny typy vozidel. Hodí se jak do menších osobních aut, tak do SUV nebo dodávek. Každý tak má možnost si prostor auta zabezpečit na míru a pro své individuální potřeby. Konečně se nebudete muset zajímat o to, v jakém stavu vaše auto ke klientovi dojede.  

Bezpečným uložením nářadí a dalších potřeb pro vaše podnikání si zajistíte nejen profi image vaší firmy, ale také bezpečnost pro posádku vašeho vozu.