Práce

Vychytávky pro zpříjemnění práce v kanceláři

Práce v kanceláři je sice pohodová, ale na druhou stranu někdy velice náročná. Člověk neustále kouká do monitoru počítače, vyplňuje ustavičně nějaké tabulky, případně sedí nad lejstry, které nemají konce. Je proto velice důležité si zpříjemnit pobyt v kanceláři. Možná si říkáte, že to nejde nijak, ale to se pletete. Existuje rovnou několik skvělých vychytávek, které vám den v kanceláři zpříjemní, i kdybyste měli sebevíc těžkou práci na stole k vypracování.  

Svačinka 

Člověk zkrátka lépe funguje, když ví, že ho čeká nějaká odměna nebo svačina. Pokud budete mít na stole přichystanou odměnu v podobě čokolády nebo oblíbeného dezertu, rázem se vám bude pracovat lépe. Případně si můžete upéct něco doma a nachystat si to do krabičky. Určitě takových krabiček máte ve své kredenci nespočetně mnoho.  

Deka 

Milujete teplo a v kanceláři vám vadí, že jste neustále zmrzlí jako rampouch? Pak si přineste do své kanceláře deku, do které budete mít zabalené nohy. Bude vám najednou v kanceláři daleko příjemněji než kdy jindy, tím si buďte jistí. 

Větráček 

Drtivá většina kanceláří není zrovna připravená na léto. Ve většině kanceláří se nenachází žádné klimatizace nebo větráky, a tak člověk, který v nich tráví opravdu velké množství svého času, doslova trpí. Aby letní dny byly v kanceláři lépe zvládnutelné, měli byste si do své kanceláře pořídit větráček, který bude tichý, výkonný a který vás spasí před proudy potu, které by tekly po vašich zádech.  

Hrneček na kávu 

I když se to zdá být jako banalita, i takový drobný, vlastní hrneček na kávu může být pro vás příjemností během dne. Uvařte si do něj oblíbený horký nápoj a zpříjemněte si tak neustálé papírování, ke kterému se musíte pár hodin sklánět.  

Organizér 

Svou kancelář si musíte přizpůsobit k radosti vlastní. Abyste se v ní vyznali, doporučujeme si na stůl pořídit organizér, díky kterému bude všechno na stole daleko přehlednější a zorganizovanější. Přehledný organizér navíc není drahou záležitostí, je to naopak velice levné.