Půjčky

Nejlepší bankovní půjčky na trhu

Půjčovat si peníze od bankovních i nebankovních institucí je na denním pořádku. Denně si někdo půjčí malou nebo i velkou sumu, kterou následně použije například na nejrůznější platby a poplatky. Každý z nás se může dostat do úskalí, kdy si peníze nemůže půjčit od přátel nebo od blízkých. Půjčit si od institucí by ale měla být opravdu poslední možnost. Dostat se do koloběhu půjček, u nichž si nejste jisti ničím, vás může naprosto pohltit. Je zapotřebí, abyste si co nejlépe prostudovali podmínky. Převážně klaďte důraz na to miniaturní písmo. Většinou právě to vás může dostat do konečných problémů.

Než se ale pustíte do kontaktu s bankami, nejdříve popřemýšlejte nad tím, zda se raději nepodívat na nejrůznější srovnání. Právě to vám může značně pomoct ve chvíli, kdy se budete rozhodovat, do jaké půjčky jít či nejít. Pakliže se rozhodnete pro bankovní instituce, podívejte se na následující pořadník.

1. Na prvním místě vedou půjčky od České spořitelny

I když se například reklamy České spořitelny mohou zdát jako věčné klišé, půjčky od této banky jsou jednoznačně nejlepší na trhu. S úrokem necelých sedm procent je vám ochotna půjčit až sedm set tisíc korun, jež můžete splatit do sto dvaceti měsíců.

2. Raiffeisenbank – banka inspirovaná klienty

Banka, která získala opravdu mnoho ocenění, se také řadí k těm nejlepším na trhu. Svou oblíbenost si získala velmi rychle, protože začala nabízet výhodné půjčky. Konkrétně se jedná o půjčky do pět set tisíc korun s úrokovou sazbou osm procent. Na první místo to díky úrokům nemá, ale stále se řadí k těm nejlepším na trhu.

3. UniCredit Bank – půjčky až do jednoho milionu

Velkou sumu peněz si lze půjčit u UniCredit Bank. Sazba činí necelých šest procent, a to se při půjčce do jednoho milionu korun opravdu vyplatí! Splatnost je do sta měsíců, což je relativně přijatelná doba.