Půjčky

Srovnání televizních půjček

Pokud patříte mezi pravidelné diváky televize, jistě máte zhlédnuté i nejrůznější televizní reklamy. Většinou se v nich stejně povídá jen o jídle nebo o půjčkách. Převážně půjčky a bankovní instituce ovšem dominují většině reklam a svými častými spoty ovlivňují spoustu lidí. Jedná se převážně o typy půjček, které můžete získat hned a které v sobě nenesou „údajně“ žádné skryté poplatky.

Půjčit si může každý z nás, protože každý z nás se může dostat do situace, kdy nemá dostatek peněz například na splátku hypotéky nebo pravidelných účtů, mezi které se řadí třeba poplatky za vodu, elektřinu, plyn, satelit nebo wifi připojení. Půjčovat si od rodiny nepřichází zrovna v úvahu, proto raději sáhnete po rychlých půjčkách, díky nimž si půjčíte opravdu malou sumu. Stačí, aby jen pokryla potřebné platby. Mnohdy se ale stane, že následná půjčka nejde tak lehce splatit, proto si půjčíte znovu. Najednou se dostáváte do koloběhu půjček a nemůžete z nich ven. Při prvním půjčení tedy dobře zvažte, se kterou institucí se zaplétáte. Nejdříve se podívejte na nejrůznější srovnání a následně po patřičném průzkumu si půjčujete.

1. Zonky – nejlepší půjčka, která je nejvíce propagovaná v televizních reklamách

„Lidé půjčují lidem. Levněji a s klidem,“ tak zní převážně velká část reklamy, která běží v televizi mezi pořady již nějaký ten pátek. Úrok zde činí necelé čtyři procenta. To jsou Zonky.

2. Minutová půjčka od Equabank má ve srovnání také své čestné místo

Jestliže se chcete pustit do žádosti o půjčku, požádejte si tedy o „minutovou půjčku“ od EquaBank, a. s. Úrok sice tvoří skoro šest procent, ale řadí se mezi nejbezpečnější půjčky na našem trhu.

3. Zaplo – sice návyková půjčka, ale jedna z nejlepších

Zaplo, nezaplo, zaplo!“ tak zní slova opět známé propagační reklamy, jež běží v televizi takřka nonstop. Úroková sazba činí žádné procento a půjčit si můžete od tisíce až do dvou set tisíc korun.