Půjčky

Čtyři tipy na půjčky pro lidi s nízkým příjmem

Ztratit práci nebo zaplatit hromadu mimořádných výdajů – to je něco, co může potkat každého z nás. Bohužel je pravdou, že ne všichni lidi mají dostatečnou finanční zásobu na to, aby si všechno, co je třeba uhradit, uhradili. Bohužel drtivá většina lidí nemá dostatečné množství peněz na to, aby si koupili novou pračku, když stará vypoví službu, nebo aby uhradili potřebnou opravu automobilu, když se automobil porouchá. Jenže právě proto tu jsou půjčky. Při získávání půjček je však často rozhodující to, že musí být dostatečný příjem. Lidi s nízkým příjmem se domnívají, že půjčku nedostanou, ale existují půjčky, na které dosáhnou i oni, i když jejich platy nedosahují desetitisíců.

Máte nízký příjem právě vy? Potřebovali byste půjčku? Nemusíte se strachovat, že byste nedostali nebankovní úvěr. Právě naopak. I nebankovní úvěr můžete získat, pokud víte, jakého poskytovatele půjčky požádat. Vybrali jsme vám několik poskytovatelů půjček či respektive několik půjček, které se nedívají na výši vašich příjmů.

Japonská půjčka

Velmi oblíbenou půjčkou je takzvaná Japonská půjčka, kterou má pod svými křídly společnost Home Credit. Noví klienti si mohou půjčit maximálně deset tisíc korun, stálí pak o pět tisíc korun více. Doba splatnosti bývá třicet dní.

CreditAir

Méně známá půjčka CreditAir však patří k těm nejzajímavějším nebankovním půjčkám na trhu. Tato půjčka je záchranou ve chvíli, kdy je týden do výplaty moc dlouhý a potřebujete pár tisíc korun k dobru.

Via SMS

Rychlé půjčky jsou dnes opravdu nadmíru oblíbené. Jednou takovou rychlou půjčkou je i SMS půjčka, kterou zřídíte pohodlně prostřednictvím textové zprávy odeslané z mobilu. Z počátku je možné si v rámci této půjčky vzít úvěr ve výši šesti tisíc korun, později až ve výši dvaceti tisíc korun.

Acema Credit

Znáte půjčku Acema Credit? I ta je určena hlavně lidem s nízkými příjmy. Je to půjčka, kterou ocení hlavně lidé, jež nemohou doložit své příjmy a kteří si potřebují vzít hodně vysokou půjčku.