Ekonomika

Co dělat, když automobil vypoví službu?

Co bychom si dnes bez automobilů počali. Využíváme je dnes a denně, jezdíme s nimi do práce, z práce, do školy, ze školy či na výlety nebo nákupy. Auta jsou našimi každodenními společníky, kteří nás provází na té cestě životem. Bohužel během používání se opotřebovávají. Je nutné myslet na to, že je to jenom stroj, který se během používání opotřebovává a může vypovědět svou službu. Mnohdy se může vyskytnout menší závada, kterou lze snadno opravit, ale jindy může automobil vypovědět svou službu a vy musíte udělat to, co je ze zákona stanovené – musíte ho zlikvidovat a vymazat z evidence motorových vozidel.

Málokdo ví, jak postupovat v době, kdy automobil vypoví službu. Většinou se to stává náhle, dokonce většinou svou službu vypoví na tom nejméně vhodném místě (například v koloně na dálnici). Pokud vás tato nemilá situace nemine, je nutné automobil zlikvidovat. A my vám poradíme, jak na to.

Zlikvidujte automobil ekologicky

V případě, že automobil vypoví svou službu, je nutné ho odvézt na likvidaci. V Ostravě a v jejím nejbližším okolí se o to stará likvidace-automobilu-ostrava.cz, která se o vůz postará. Až bude likvidace vozu dokončena, přijedete si jen pro potvrzení, které odnesete na příslušný úřad, kde máte svůj vůz registrovaný. Na základě přiloženého a poskytnutého potvrzení dojde k vymazání automobilu z evidence motorových vozidel.

Automobil doporučujeme zlikvidovat ekologicky v Ostravě, ať neškodíte životnímu prostředí.

Jaké jiné služby firma nabízí?

Kromě ekologické likvidace vozidel firma nabízí i výkup autovraků, a to až do výše pěti tisíc korun. Cena se odvíjí dle váhy a typu vozidla. Kromě zmiňované ekologické likvidace automobilu a výkupu autovraků se na firmu obraťte i v případě, pokud máte zájem o pneumatiky. Vše potřebné se dozvíte na www.ostrava-pneuservis.cz. A pokud sháníte skladovou montovanou halu, i s takovou prosbou se na firmu obraťte.