Práce

I práce ve skladu může být snadná. Investujte do manipulační techniky

Už dávno nežijeme v době pravěku, kdy jsme museli všechno nosit v rukou, ať už to bylo sebevíc těžké. Dnes existuje plno vymožeností a vynálezů, které nám značně ulehčují život. Mezi nimi najdeme také manipulační techniku, která nám velice usnadňuje práci ve skladu, která se už dlouho řadí k těm nejtěžším zaměstnáním. V současné době je možné sklad firmy vybavit mnohou manipulační technikou, je jen na nás, pro jakou se rozhodneme. Abyste však nad výběrem manipulační techniky nestrávili své mládí, přinášíme vám několik tipů.

Plošinové vozíky pro každý sklad

Základem každého skladu by měly být plošinové vozíky, které je možné koupit v různých délkách i výškách. V každém případě mají plošinové vozíky výztuhu, aby nedošlo k jejich prohnutí. Zakoupit je možné plošinové vozíky PROFI na lité povrchy nebo také plošinové vozíky PROFI s nafukovacími koly, oba vozíky ve skladu však oceníte a jistě na ně mnozí zaměstnanci nedají dopustit.

Policové vozíky ne lehčí věci ve velkém množství

Práce ve skladu není jen o přenášení těžkých věcí, ale také o přenášení lehčích věcí ve velkém množství. S tím pomohou policové vozíky, na které je možné koupit si případně pojezdová kola, kdyby se něco s těmi původními stalo.

Vysokozdvižné vozíky pro velké i střední sklady

Do velkých skladů se hodí zejména vysokozdvižné vozíky, ideální volbou jsou však elektrické vysokozdvižné elektrické vozíky, s nimiž je manipulace mnohem jednodušší a s nimiž je práce odvedena rychleji.

Malé sklady si vystačí s nízkozdvižnými vozíky

Do malých skladů se nemusí kupovat vysokozdvižné vozíky, ale vystačíte si s nízkozdvižnými vozíky, které zastanou stejné množství práce, jen nedosáhnou do takových výšek. I nízkozdvižné paletové vozíky je možné koupit v elektrickém provedení, které odvede práci rychleji a daleko zábavněji.