Podnikání

Nejen investice do dluhopisů. Skupina DRFG Davida Rusňáka nabízí možnost investovat do nemovitostního fondu

Investoři vyhledávají transparentní a výnosné cesty, jak efektivně zhodnotit své prostředky. Jedním z těchto způsobů je investice do nemovitostního fondu. Desítky nemovitostí aktuálně spravuje fond společnosti DRFG Czech Real Estate Investment Fund. Objekty jsou především komerčního rázu – ve většině případů jde o obchody nebo celé nákupní zóny. Všechny nemovitosti jsou pečlivě prověřené odborníky a fond DRFG se snaží pro investory dopředu snižovat potenciální riziko z nekvalitních objektů. 

Výhody nemovitostního fondu DRFG? Ověřené objekty a dlouhodobé nájemní smlouvy

Společnost DRFG Davida Rusňáka nabízí velké množství investičních příležitostí, jednou z nich je podílový fond. Tento způsob investování přináší spoustu výhod. Díky rozmanitému portfoliu nemovitostního fondu si investoři vybírají jen z ověřených možností. Nabídka je zaměřená hlavně na maloobchod ve středně velkých městech nacházejících se napříč Českou republikou. To je výhodné obzvláště z toho hlediska, že obchody a nákupní zóny zde nemají příliš velkou konkurenci. Navíc tyto řetězce nabízejí spotřební zboží, které jde na odbyt i v dobách, kdy se ekonomice příliš nedaří. Tím se liší od prodejců luxusního zboží, o které v době krize nebývá příliš velký zájem.

Další nespornou výhodou je bez diskuze poměrně rychlé zhodnocení prostředků vložených do nemovitostního fondu. Oproti tomu na peníze investované do bytů či domů musí často investor čekat delší dobu, než se mu vrátí zpět. Do toho také musí řešit správu majetku a péči o nájemníky nebo složitým prodejem nemovitosti. Nemovitostní fond DRFG Davida Rusňáka nabízí ověřené nemovitosti, kde se investor nemusí téměř o nic starat. Objekty jsou pronajímány na období průměrně pěti až deseti let. Navíc má většina z nich obsazenost přes 97 %, a to zavedenými a silnými obchodními řetězci.

Název investiční skupiny DRFG se skládá z iniciál svého zakladatele Davida Rusňáka, zbylá dvě písmena označují spojení Family Group.