Podnikání

Podnikáte? A jak je to na tom BOZP a PO podniku?

Podnikatelů neustále přibývá. Důvod je ten, že všichni chtějí být pánem svého času, mnozí si však neuvědomují, že podnikání není procházka růžovým sadem. Musí být vyřešeno mnoho věcí, například je nutné mít vyřešenou bezpečnost práce a požární ochranu. To jsou dvě zákonné povinnosti, na které bohužel mnozí podnikatelé zapomínají. Jenže tato zapomětlivost je může přijít draho, a to ve chvíli, kdy na dveře podniku zaklepe neohlášená kontrola ze státní správy.

Pokud by se stalo, že na dveře podniku zaklape kontrola a vy nebudete mít vyřešené BOZP a PO, bude vám udělena pokuta sahající do několika set tisíc korun, ne-li do několika milionů korun. Takovou obrovskou pokutu si jistě za rámeček nedáte, navíc začínající drobné živnostníky může taková pokuta stát celý byznys.

Je však jasné, že nemusíte mít čas na řešení BOZP a PO. Nebo tomu dokonce nerozumíte. V takovém případě se obraťte na odborníky, kteří se o bezpečnost práce a požární ochranu ve vašem podniku postarají.

Na koho se obrátit?

V současné době existuje mnoho firem, které se zaměřují na bezpečnost práce a požární ochranu. Doporučujeme firmu Extéria, což je přední česká společnosti poskytující poradenství v oblasti BOZP a PO. Svou prosperitu dokazuje nejen tisícovkami spokojených klientů, ale také tím, že nepodniká jen na území České republiky, ale také na Slovensku, kam se dostala v uplynulých letech.

Důvody, proč to zkusit s firmou Extéria

Dnes je firma Extéria hodnocena jako firma s nejnižšími cenami, které však nemají dopad na kvalitu poskytovaných služeb ani na profesionální přístup, s nímž se přistupuje ke každému klientovi nehledě na to, jestli je to drobný živnostník nebo velký podnikatel. Kromě toho je firma známá také tím, že se nikdy nic navíc neplatí.

V případě kontroly obhájí svou práci a vy kontrolou projdete na výbornou.