Podnikání

Podnikatelská příležitost konceptu Extéria

Pokud právě hledáte nové příležitosti a obor, ve kterém chcete podnikat, vyberte si obor, který vás nezklame. Společnost Extéria vám pomůžeme získat zkušenosti, předá vám ty své, a naučí vás získat si i udržet klienty ve vašem regionu. Získáte jedinečný, vysoce propracovaný marketing i know-how, které velmi dobře fungují pro zajištění zákonné povinnosti BOZP a PO všem firmám i státním institucím. Dostanete vše potřebné pro otevření nové pobočky a úspěšné podnikání ve vašem městě. Můžete získat přední pozici ve vašem regionu v dané oblasti zaštítěni kvalitní značkou Extéria.

Jak začít dělat franchising

Jakmile jste se rozhodli podnikat, jistě již máte nějaké zkušenosti s vedením obchodního týmu. Neměly by vám chybět ani finanční prostředky na vstupní licenci. Pak už jen musíte projevit dostatek chuti učit se nový produkt BOZP a PO. Abyste se stali úspěšnými podnikateli, musíte být každý den v kanceláři, alespoň na začátku. Pak si můžete jako vhodnou lokalitu otevřít kancelář v hlavním okresním městě a zvolit si nejlépe frekventované místo v centru, s možností parkování. Jako kancelář si zvolte dostatečně velký prostor dvou navzájem propojených místností. Velkou výhodou jsou výlohy ze vstupem z hlavní ulice, které upoutají pozornost na vaše podnikání. Zvažte také možnost umístění světelného banneru na fasádu domu, kde budete mít kancelář.

Naučte se pomáhat jiným

Právě franšíza je výborná šance, jak začít podnikat. Pro klienty jsou například postrachem neohlášené kontroly. Když vaše klienty přepadnou speciálně vyškolení pracovníci, kteří jsou navíc primárně zaměření na kontrolu BOZP a PO, celá řada zaměstnavatelů trne hrůzou. Od toho tu bude vaše franšíza Extéria, která bude umět lidem pomoci připravit dokumenty a zahnat strach. Právě díky vašemu zásahu to nebude případ vašeho budoucího klienta. Vaší povinností bude zajistit vše, co musí zaměstnavatel v oblasti BOZP splnit. Možná se vám toho zdá nyní nepřeberná spousta. Společnost Extéria vás ale naučí nic neopomenout a neohlášená kontrola již přestane být do budoucna strašákem. Naučíte se uchránit klienty před sankcemi udělovanými inspektory, které se mohou v krajních případech dokonce vyšplhat až k milionovým částkám. Pro mnoho firem jsou pak likvidační záležitostí. Vaše práce bude důležitá, budete umět vaše klienty zabezpečit a ochránit.