Půjčky

Proč jsou nebankovní půjčky, tak oblíbené?

Nebankovní půjčky jsou velmi oblíbené z mnoha důvodů. Důležitou vlastností je možnost půjčit si částky od 1 000 Kč a takřka ihned.

Vyřízení z domova

Jedním z důvodů, proč jsou nebankovní půjčky oblíbené, je vyřízení z domova. Na žadatele o nebankovní půjčky nejsou kladeny tak vysoké nároky jako v bance. Podmínkou pro získání nebankovní půjčky je věk 18 + let, být občanem České republiky s trvalým pobytem zde. Půjčku si vyřídíte z pohodlí domova, stačí si vybrat vhodný produkt, vyplnit jednoduchý formulář a pak postupovat dle instrukcí poskytovatele půjčky.

Abyste si vybrali vhodnou půjčku, kterou zbytečně nepřeplatíte, použijte online srovnání nebankovních půjček. Nezabere vám to více, než pár minut. Stačí napsat do formuláře o jaký typ půjčky máte zájem, na jak dlouho a kolik si chcete půjčit. Okamžitě uvidíte nabídku jednotlivých produktů. Díky přehlednému řazení vidíte, která půjčka je pro vás nejvýhodnější.

Rychlé schválení žádosti

Většina nebankovních společností umožní schválení půjčky v řádu několika minut. Tyto nebankovní půjčky jsou velkou konkurencí půjčkám z banky, které z hlediska vyřízení trvají často i několik dní. Nebankovní půjčky se schvalují a vyhodnocují prakticky nonstop, bez ohledu na to, zda je víkend nebo pracovní den. S rychlým schvalováním pomáhají společnostem prescoringové systémy. Jednotlivé žádosti jsou vyhodnocovány v reálném čase.

Rychlý převod peněz

U nebankovní půjčky můžete mít peníze na účtu do 15 minut od schválení žádosti. Společnosti, které půjčky poskytují, mají obvykle účty ve více bankovních institucích, aby dokázaly svým klientům poskytnout peníze skutečně rychle. Vlastníte-li účet ve stejné bance, máte půjčku ihned na účtě.

Možnost malé půjčky

U nebankovní půjčky můžete využít možnosti půjčit si pouze menší částky na pár dní. Jedná se o tzv. Mikropůjčky, které mají krátkou dobu splatnosti. Tento produkt se nazývá také půjčka před výplatou. Tento typ půjček v bance nenajdete, banky se zaměřují na poskytování vyšších částek.

Nesdělujete, na co peníze potřebujete

U nebankovní půjčky nemusíte sdělovat, na co peníze potřebujete. Stačí si zvolit bezúčelovou půjčku. Peníze tak využijete na nečekané výdaje, pořízení výbavy pro děti do školy, na rekonstrukci nemovitosti, atd.

Ačkoliv není nebankovní půjčku problém získat, je vhodné si půjčovat skutečně zodpovědně. Nepůjčujte si peníze na další půjčky, na Vánoce nebo na dovolenou. Obecně je vhodná půjčka pouze na pořízení či rekonstrukci stávajícího bydlení.

Nebankovní půjčky mají řadu výhod

Výhody nebankovní půjčky:

  • rychlé vyřízení
  • peníze na účtu za pár minut
  • schválení online
  • minimální administrativa
  • flexibilní nastavení půjčky
  • vhodné i pro studenty a rodiče na MD
  • půjčky bez registru či dokládání příjmu