Podnikání

Jak se z bezdomovce stal miliardář?

Z každého člověka se může stát miliardář, i když si to o nich nikdo u počátku nemyslí. Pokud se podíváte na seznam nejbohatších lidí světa a začnete se pročítat jejich životopisy, najednou zjistíte, že většina z nich začínala z ničeho, od naprosté nuly. Jednoho dne se však rozhodli se svým životem něco udělat, proto se stali nyní tak uznávanými lidmi, kteří se mohou pyšnit velkým jměním na jejich bankovních účtech. Většinou se jedná vždy o lidi, kteří byli nespokojeni se svým zaměstnáním nebo kteří se rozhodli odejít z vysoké školy, protože jim škola nedávala to, co by od ní očekávali. Najednou se jim před očima otevřela cesta plná možností a rozhodli se, že každou možnost pevně uchytí do svých rukou a už ji nikdy nepustí.

Přesně to se rozhodl udělat i John P. DeJoria, což byl muž, který velkou část svého života strávil na ulici. Je však skvělým příkladem toho, že opravdu i od nuly jde začít dělat nový milionový život. Jeho příběh je inspirací pro mnoho generací, protože právě z tohoto dříve bezdomovce se stal uznávaný úspěšný miliardář, který má ve svém životě vše, po čem toužil.

Jeho život byl plný nástrah, přesto zvítězil

I když se ocitl na ulici, přesto je jeho život plný různých věcí, které ho pokaždé posunuli někam dál. Jednou ho dokonce vyhodili z jeho pracovní pozice, protože dokázal vydělat společnosti více, jako sám majitel společnosti. Jednoho dne se však po všech neúspěších rozhodl založit se svým kamarádem společnost, kterou vypěstovali na naprosté nule, protože každý měl v kapse pouze tři sta USD, což nebylo na rozjetí firmy ani zdaleka.

Přesto jejich podnikání začalo, ale po odchodu partnera se firma zhroutila a John se stal zase bezdomovcem, protože ho dokonce opustila i žena. I díky těmto nezdarům se rozhodl zase vstát a zkusil to znovu. Tentokrát se mu to podařilo, protože produkt, se kterým při prvním podnikání přišli na trh, se během jeho krachu naprosto rozšířil a podnikání tedy mohl rozjet už na určitém milionovém základě. Nyní je z něj miliardář, který moc dobře ví, že po každé bouřce vyjde sluníčko.