Práce

Jak si může malá firma zjednodušit administrativu a fakturaci?

Jste živnostník nebo vlastníte malou firmu a potýkáte se s administrativou? Není nic jednoduššího než si ze strašáka v podobě nepříjemného papírování udělat přednost. Nemusíte se bát spousty otravné evidence. Vyřešíte ji velice elegantně. Naprostá většina lidí má chytrý telefon nebo tablet a každý den ho neustále nosí s sebou. Přitom není nic jednoduššího, než veškerou firemní agendu skrýt právě v něm.

Fakturujete kdykoli a kdekoli

Návod, jak ušetřit čas a zachytit všechny finanční toky vaší firmy je naprosto jasný: Vystavujte faktury online a máte všechno kdykoli po ruce. Jak je to možné?

  • Jednoduché faktury vystavíte kdekoli v terénu
  • Celý přehled svého podnikání máte uložený v mobilu a kdykoli k dispozici
  • Evidujete náklady a získáte dokonalý pořádek ve svých výdajích
  • Systém je propojený s účetnictvím, nemusíte tedy nic dodatečně zadávat
  • Můžete si faktury prohlížet i offline bez připojení k internetu
  • Všechny vaše doklady jsou uloženy na zabezpečeném serveru

Přesvědčte se o správnosti faktury

Chcete-li se přesvědčit, že faktury vystavené v online aplikaci plně odpovídají všem požadavkům na tento doklad podle zákona, stáhněte si vzor faktury. Najdete na něm přehledně uvedené všechny údaje o dodavateli i odběrateli zboží nebo služby a ani skutečně velmi pečlivý účetní mu nemůže vůbec nic vytknout. Přesně tak bude vypadat i vaše faktura.

Potřebujete tiskárnu s tonerem

Abyste mohli s mobilními aplikacemi bez potíží pracovat i v terénu, potřebujete tiskárnu. Nemusí být nijak drahá a uvidíte, že celou agendu zvládnete provést v terénu. Fakturační aplikace doplněná tiskárnou potom zajistí celou vaši firemní administrativu. Vy ušetříte čas i peníze a budete se moci kromě podnikání věnovat příjemnějším věcem, třeba svým zálibám.