Půjčky

Air Bank – i banku můžete mít rádi

Propagace nejrůznějších produktů dělá opravdu mnoho. Lidé jsou v dnešní době velmi ovlivňování tím, co vidí. Zaujme je zejména velký transparent nebo reklama na sociálních sítích. Právě do těchto reklam nejvíce investují nejrůznější firmy. Jedná se o relativně levnou záležitost. Dražší jsou pak reklamy v televizi, ale pokud jste součástí velké firmy, investujte přímo do této skupiny. Proč? Protože lidé jsou diváky televizí, nikoliv čtenáři novin. Pokud si zaplatíte reklamu v televizi, kterou si třeba sami natočíte, můžete si být jisti, že se dostanete do podvědomí lidí.

Tak tomu bylo i u banky Air Bank. Dvojice účetních dohadující se o tom, kdo je lepší, je skvělou návnadou pro budoucí klienty. Svým mottem, které zní: „I banku můžete mít rádi,“ se stala jednou z nejvíce zapamatovatelných reklam vůbec. Mezi další takové reklamy patří například nestárnoucí kočka od jejich konkurentů z řad Monety Money Bank.

Většinou se stává, že banky, které jsou takto propagované, patří mezi nespolehlivé instituce. U Air Bank je toto tvrzení lež. Ve srovnání bankovních institucí si zasloužila své čestné páté místo. Půjčuje neuvěřitelných devět set tisíc korun při úrokové sazbě necelých sedm procent. Splatnost je sedm až šestadevadesát měsíců. Jedná se tedy o relativně přijatelnou dobu splácení.

Samozřejmě nevěřte všemu, co se říká v televizních spotech. Dbejte na to, abyste si řádně pročetli podmínky a další náležitosti. Především v těchto podmínkách se můžete spálit a následné důsledky vás budou stát nemalé peníze nebo nemalé problémy.

Pokud si ovšem můžete půjčit od blízkých nebo známých, raději to udělejte. Neroste vám úrok a nemůžete se dostat do problémů. U půjček od různých bank či nebankovních institucí se lehce můžete dostat do koloběhu, ze kterého se jen tak lehce nevymotáte. Půjčky se totiž nejlépe splácejí půjčkami – to vám potvrdí převážně ti, kteří si bez půjček už neumí svůj život představit.