Podnikání

Aplikace, které ocení mít každý začínající podnikatel

Mobilní telefon je naší nedílnou součástí. Používáme ho prakticky denně, a to jak pro surfování na internetu, tak samozřejmě pro hraní her a krácení si svého času. Je však také pravdou, že mobilní telefon můžeme využít i k našemu prospěchu, respektive si do něj můžeme stáhnout mobilní aplikace, které nám třeba pomohou v našem podnikání. Nevěříte, že by vám mobilní aplikace mohly být tak nápomocné? Je tomu opravdu tak. Jen je třeba znát několik aplikací, které se hodí každému začínajícímu podnikateli.  

Vstup do samotného světa podnikání je poměrně náročný, o tom není pochyb ani sporu. Proto každý začínající podnikatel ocení mít nějaké pomocníky, v tomto případě mobilní aplikace, které mu budou nápomocné. Jaké aplikace se vyplatí si stáhnout? 

Slack 

Znáte aplikaci Slack? Jedná se o opravdu vděčného společníka, který ocení hlavně lidé pracující v týmu. Jedná se o komunikační kanál, který je jenom pro vybrané uživatele. Díky němu hravě pošlete informace těm, kdo s vámi na projektu pracuje. Nemusíte posílat složité emaily. Funguje to podobně jako jakákoli sociální síť, jen je to spíše podnikatelského rázu.  

Pocket 

Pocket je skvělá aplikace pro jedince, kteří si rádi ukládají zajímavé texty na později. Většina lidí při surfování na internetu narazí na velice zajímavý článek, který by si nejraději přečetli ještě jednou, až na to bude víc času nebo až na to bude klid. Díky této aplikaci je možné si článek uložit na příště, aniž byste se pak museli připojovat k internetu.  

Wunderlist 

Každý podnikatel by se měl držet přesně stanovené osnovy. Musí se snažit dodržovat termíny, které slíbil, musí pracovat efektivně. K tomu mu ostatně napomáhá takzvaný Wunderlist, který je velice promyšleným a propracovaným to-do listem, ke kterému lze navíc přidávat poznámky, také přílohy nebo samozřejmě upozornění či deadliny