Půjčky

Co dělat, když vám v bance odmítnou půjčit?

Zašli jste si do banky v domnění, že vám schválí půjčku, ale po několika hodinách čekání a vyřizování s úředníky jste zjistili, že vám půjčku stejně odmítnout dát? Banky jako takové mají opravdu mnoho podmínek, požadavků, které musíte splňovat, jinak je žádost o půjčku zamítnutá. Nic si však nedělejte z toho, že vám v bance žádost o půjčku neschválili. Zkrátka to tak mělo být. Naštěstí existují jiné půjčky, u nichž nebude schvalování dlouho trvat a které budou určitě schváleny. Jsou to nebankovní půjčky. 

Nebankovní půjčky jsou dnes na trhu velký hit. Lidé zkrátka nechtějí trávit hodiny na pobočkách bank, o mnohé nebankovní půjčky je možné požádat si z pohodlí domova nebo kanceláře. Pokud vám v bance půjčku odmítli, nabízí se otázka, o jakou konkrétní nebankovní půjčku požádat. Vybrali jsme několik z nich, které jsou dnes velice atraktivní a o které se žádá, když se v bankách neuspěje. 

Půjčky bez doložení příjmů

Někdo nemá možnost své příjmy doložit. Důvodem může být nestabilita příjmů, ale také může být důvodem to, že člověk zrovna přišel o práci. Pokud nechcete své příjmy dokládat, doporučujeme požádat o nebankovní půjčku bez doložení příjmů, kde po vás nebude vyžadováno, abyste jakékoli potvrzení o svých příjmech předložili. 

Půjčky bez registru

Bojíte se, že půjčku nedostanete, když máte za sebou ne zrovna pozitivní dlužnickou minulost? I v takovém případě vám půjčí, vždyť existují půjčky bez registru, u nichž se poskytovatelé půjček nezajímají o to, jestli máte nebo nemáte zápis v registru dlužníků. U těchto půjček se však setkáte s vyššími úroky. 

Rychlé půjčky online

Nadmíru atraktivní jsou však rychlé půjčky online, jako je třeba půjčka Rerum. Požádáte o ni online, navíc je žádost rychle poslána, a ještě rychleji jsou peníze poslány na bankovní konto uvedené v žádosti o půjčku.