Podnikání

I vy můžete podnikat bezpečně. Víme, jak na to

Podnikání se stává čím dál atraktivnější způsob obživy. Lidé zkrátka nechtějí pracovat na snech někoho jiného, chtějí pracovat na svých vlastních snech. Nechtějí chodit dnes a denně do práce jako otroci, chtějí si svůj čas organizovat sami. Proto se rozhodují vstoupit do podnikatelského světa, i když to mnohdy znamená, že se zanedlouho opět vrátí se staženým ocasem ke svému bývalému šéfovi s žádostí o práci. Za zkoušku to podnikání ostatně stojí. Je však třeba dbát na to, aby se podnikalo bezpečně. 

Dnes do podnikání vstupuje každý druhý. Přece jen je podnikání otevřené kdekomu, nemělo by se váhat a mělo by se rovnou po hlavě skočit do nového světa. Navíc pokud je člověk vytrvalý a trpělivý a má ostré lokty, v podnikání se mu bude dařit. 

Každý podnikatel by si však měl už ze začátku pohlídat, aby podnikal bezpečně. Jen v takovém případě mu nehrozí pokuty a vysoké sankce. 

Máte vyřešené BOZP a PO?

Abyste podnikali bezpečně, musíte mít vyřešené BOZP a PO čili bezpečnost práce a požární ochrany. Jedná se o zákonné oblasti, které nesmíte podcenit. Pokud by vám do firmy přišla kontrola, najednou by byl oheň na střeše a za nevyřešené BOZP a Po byste dostali pokutu sahající ne do stovek tisíc korun, ale rovno do milionů korun. 

Jenže problém nastává v okamžiku, když nevíte, co to BOZP a PO je. Nemusíte se však zdlouhavě vzdělávat a zkoušet se pochopit dané zákonné oblasti. Stačí, když BOZP a PO svěříte odborníkům. 

Buďte po celý rok v klidu

Doporučujeme si objednat roční balíček služeb BOZP a PO nazvaný Klídek, který nabízí firma Extéria, což je přední poskytovatel poradenství v oblasti BOZP a PO nejen v České republice, ale také na Slovensku. V rámci balíčku Klídek bude postaráno o vše, co s BOZP a PO podniku souvisí, a to po celý rok.

Balíček ročních služeb BOZP můžete objednat na www.bezpecnepodnikani.cz.