Ekonomika

Jak lze zhodnotit peníze? Recenze Globtrex.com

Do skupiny Coverdeal Holding patří značka Globtrex.com, která sdružuje ucelenou skupinu obchodníků, investorů a zkušených expertů přes technologie. Globtrex.com se úzce specializuje na obchodování s CFD kontrakty.

Co je CFD kontrakt?

Zkratka CFD znamená contracts for difference. V principu se jedná o kontrakt mezi dvěma stranami o pohybu ceny daného instrumentu. Jednou stranou je broker a druhou investor. Mezi hlavní přednosti a výhody patří to, že je možné profitovat jak na poklesu tak i růstu. Na trhu lze operovat i s menší finanční částkou díky pákovému efektu.

MetaTrader 5

Globtrex.com nabízí velmi dobrý způsob obchodování. Jeho MetaTrader 5 je nejnovější technologickou inovací od MetaQuotes. Jde o tvůrce neuvěřitelně úspěšného MetaTrader4. MT5 je obchodní platforma určená pro Forex, akcie a Futures. Nové funkce MT5 zahrnují mnohem vyšší počet typů objednávek, větší počet ukazatelů, tržní hloubku i možnost bezplatného profesionálního mapování. Pomohou vám k bezproblémovému obchodování. Jde o velmi komfortní, vysoce mobilní a multifunkční obchodní rozhraní.

Mobile Trader

Mobile Trader Globtrex.com umožňuje přístup k trhům z jakéhokoliv chytrého mobilního telefonu. Umožňuje sledovat trh během celého dne za pomoci stejných, vysoce kvalitních funkcí jako nabízí platforma MT5 či Webtrader. Poslední dobou se stává obchodování přes mobily velmi rozšířené.

S Mobile Traderem od Globtrex.com už nikdy nezmeškáte svůj důležitý obchod. Umožní otevřít pozici a v zápětí obdržet nejnovější informace, zprávy a grafy. Zobrazíte si stav svého účtu i uzavřené obchody. Aplikaci nemusíte opustit, abyste současně mohli sledovat veškeré trendy a informace na trhu. Obě platformy jsou skvělým nástrojem k obchodování.

Edukační systém

Globtrex.com nabízí i důmyslně propracovaný program plný různých vzdělávacích kurzů, e-booků a profesionálně zpracovaných instruktážních videí. Pomocí nich se můžete soustavně vzdělávat a zdokonalovat se. Kurzy jsou rozdělené podle úrovní, takže si vybere jak profesionál, tak i úplný začátečník, který se s online obchodováním teprve seznamuje.

A proč vůbec začít investovat? Jednoduchou odpovědí budiž citát Petra Žabžy: „Spořením ještě nikdy nikdo nevydělal.“