Podnikání

Nejatraktivnější franšízové koncepty, které hledají franšízanty v Česku

Vstoupit do světa podnikání lze dnes mnohými způsoby. Zatímco někteří vstupují do světa podnikání se svým vlastním byznysem, jiní se stávají součástí rodinných firem. A někteří vstupují do světa podnikání s franšízovou pobočkou, která má našlápnuto k úspěchu.  

O franchisingu jste pravděpodobně již slyšeli, ale pokud jste doposud o franšízovém podnikání neslyšeli, pojďme si ho krapet přiblížit. Jedná se o podnikání na základě licenčních smluv. Po odkoupení licence si můžete otevřít pobočku značky, která je lidem povědomá, kterou znají a kterou pravidelně navštěvují. Nebudete tak muset investovat do velké propagace ani nebudete muset dlouhé měsíce živořit, protože lidé vaši pobočku budou navštěvovat automaticky, jelikož vědí, co u vás najdou.  

Jelikož se stal franchising takovým trendem, začala nejedna firma podnikat na základě franchisingu i u nás. Aktuálně u nás najdeme více jak tři sta franšízových konceptů, které se rozšiřují tímto způsobem dál do světa. Pokud se chcete do světa podnikání dostat také tímto stylem, víme, jaké franšízy aktuálně hledají partnery v České republice.  

Franšíza Oxalis 

S firmou Oxalis jste se pravděpodobně mohli už setkat. V mnoha obchodních centrech narazíte na pobočku této franšízy, která se zaměřuje na prodej čaj a kávy. Nabízí zákazníkům nevšední potěšení i uzdravení jejich zdravotních neduhů. Oxalis je sice mladá společnost, ale řadí se k nejvíce dynamicky se rozvíjejícím společnostem. Má velice moderní přístup ke zdravému životnímu stylu, možná proto se stala i mezi zákazníky a klienty tak oblíbenou.  

Franšíza Náš GRUNT 

Nové partnery hledá i česká franšíza Náš GRUNT, což je franšízová síť farmářských prodejen, kde se nabízí jen tradiční české potraviny, které pochází od tuzemských farmářů a výrobců. Součástí sortimentu je například maso, ale také sezonní ovoce či zelenina, sýry či jiné podobné mléčné výrobky.