Půjčky

Zonky – lidé půjčují lidem

Mnoho lidí se často dostane do situace, kdy jejich kreditní karta i peněženka trpí anorexií. Jak se v takové situaci chovat, když vás tíží splatnost nejrůznějších poplatků, mezi něž patří i účty za telefon, elektřinu, plyn a vodu? Nejspíš si budete muset půjčit. Nejdříve zvažte půjčku od známých, rodiny či přátel. Nebude vám naskakovat zbytečný úrok a doba splatnosti lze lehce vyjednat. Vše je jen o komunikaci. Pakliže ale nevyjde tato možnost, musíte si půjčit od bankovní nebo nebankovní instituce.

Banky dominují převážně vysokým poplatkům, což znamená, že jsou mnohdy hodně nevýhodné oproti nebankovním institucím. Půjčují sice do milionu korun, ale splatnost do sta měsíců se zdá být mnohdy nepředstavitelně krátká. Úroková sazba deset procent navíc značně navyšuje půjčenou sumu peněz.

Není se čemu divit, když lidé nevěří podobným půjčkám s podezřelou splatností a úrokem. Raději se svěří do rukou jiných lidí. A to právě umožňuje internetový portál nebankovní instituce Zonky.cz. Jedná se o půjčky od lidí pro lidi, což vám zaručí například stálou komunikaci s těmi, kteří vám půjčili. Pokud toužíte po opačné pozici, a sice chcete někomu půjčit, není problém. Stačí kliknout na web a místo sekce „Chci si půjčit“ přejděte do rubriky „Chci půjčit“. Vše je jasné, přehledné a rychlé. Pokud jste stále na vážkách, jistě vás uspokojí fakt, že půjčka od Zonky se řadí k těm nejvýhodnějším a nejspolehlivějším půjčkám na českém trhu. Zařadila se dokonce k výhodným bankovním půjčkám, což se dlouho žádné instituci nepodařilo.

Zonky půjčku můžete znát především z televize. Propagační spot běží stále dokola, během dne snad stokrát. Do hlavy se vám dostane takovou rychlostí, že ani nestihnete mrknout okem. Není se čemu divit, že se stala tak oblíbenou. Dostala se velmi rychle do podvědomí lidí.